Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Протягом тижня (05.05. – 11.05.2014 року) основними новинами виборчого контенту в пресі було бачення кандидатами Ю.Тимошенко і С.Тигіпком шляхів вирішення конфлікту на сході країни, їх пропозиції майбутніх змін законодавства та рекомендацій діючій владі. Публікації, які їх стосуються складають 82% всіх площ виборчого контенту. Переважають статті позитивної тональності, які становлять більше половини всіх взятих до розгляду площ. Особливістю публікацій про Ю.Тимоненко є те, що значну частину їх тексту складає пряма мова кандидата. В обов’язковому порядку матеріал супроводжується (і Тігіпка також) фотогенічним знімком.
Передвиборчих публікацій кандидата: П.Порошенко не було.
Крім цього в газеті «Подільські вісті»(іншої преси, крім одного числа цієї газети на цьому тижні взагалі не було) розміщена аналітика «Як поміж кандидатів у Президенти обрати того, хто врятує Україну», де про Ю.Тимошенко, С. Тігіпка, П.Порошенка, М.Добкіна і П.Симоненка подана інформація про кого більша, про кого менша негативної тональності. Площа інформації негативної тональності про всіх вище згаданих кандидатів складає 34% і розподіляється наступним чином: про М.Добкіна і П.Симоненка по 11%, про С.Тігіпка – 17%, про Ю.Тимошенко – 30%, П.Порошенка – 31%. В порівнянні з площами публікацій позитивної тональності і для Ю.Тимошенко, і для С.Тігіпко це – ледве більше третини, тоді як для П.Порошенка(у цьому числі «Подільських вістей») негатив складає – 100%.
Як вже зазначалося вище тижневик «Всім» цього тижня не друкувався.