Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Итернет - видання регіону найбільш об'єктивно і рівномірно висвітлювали передвиборчу боротьбу в Україні. Однак як і всі інші ЗМІ більшу частину свого контенту вони віддавали новинам з регіону, де відбуваються виступи сепаратистів. Саме у зв'язку з подіями в регіоні згадуються спікер Ради Олександр Турчинов і прем'єр -міністр Арсеній Яценюк. Кандидати в президенти з'являються на сторінках видань переважно з реальним інформаційним приводом. Але є винятки, тому в кожному з інтернет-видань виділилися свої лідери та аутсайдери .
На сайті КИД перше місце в нейтральній тональності зайняв спікер Турчинов. На другому місці опинилася Юлія Тимошенко. При цьому слід зазначити, що кількість згадок про неї виправдано, так як вона часто приїжджала в регіон і створювала інформаційні приводи. А ось третім "нейтральним" кандидатом несподівано став Михайло Добкін, до речі, єдиний з кандидатів, який отримав невелику кількість позитивного контенту. Видання КИД, побачило у кандидаті М.Добкіні сильного гравця на виборах. Позитив Михайлу Добкіну був наданий через спікерів - народних депутатів Миколу Левченка і Бориса Колесникова.
"Новости Донбасса" досить рівно, в нейтральній тональності, розповідали про висування в кандидати Петра Порошенка і Юлії Тимошенко. Михайлу Добкіну дісталася неабияка частка негативу. Видання згадало про його слабку підтримку в Партії регіонів і низький рейтинг. Це, до речі, єдиний суб'єкт моніторингу з негативним контентом. Всі інші - тільки нейтральна тональність. На першому місці знаходиться Юлія Тимошенко. Вона створювала багато інформаційних приводів завдяки своїм частим візитам в Донецьку область."Новости Донбасса" несподівано багато уваги приділили Сергію Тігипко. Більш ніж 11 тис. друкованих знаків цей кандидат в президенті отримав за рахунок анонімного інтерв’ю, яке має ознаки замовної публікації. Цей кандидат посів другу сходинку за кількістю друкованих знаків. Потім на 3 і 4 місцях з невеликим відривом від Тігіпка слідують перші особи держави прем'єр Яценюк і спікер Турчинов. У цілому можна відзначити, що видання в більшості випадків ішло за інформаційними приводами і не лобіювало інтереси того чи іншого кандидата.