укр eng

Звіт по моніторингу Інтернет-ЗМІ Закарпатської області за 22-28 вересня


З 22.09.2014 по 28.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

У закарпатських інтернет-ЗМІ цього тижня фігурували майже ті ж самі політичні сили, що і у друкованих ЗМІ («Сильна Україна», «Народний фронт» та «Радикальна партія»). За виключенням «Батьківщини». Вочевидь, медіа-стратегія партії не поширюється на місцеві інтернет-видання, а самі редакції «просто так» про «Батьківщину» не пишуть. Виключення хіба що становить інформація про ті чи інші порушення від Опори. 75% політичної інформації цього тижня в інтернеті в нейтральній тональності (у порівнянні з друкованими ЗМІ, де 95%- у позитиві). Активно цього тижня у негативі фігурував «Народний фронт» (переважно інтернет висвітлював інформацію від Опори, в якій йдеться про порушення партією виборчого законодавства).

Найбільше друкованих знаків припало на «Сильну Україну», трохи менше на «Народний фронт». Найменше писали про Радикальну партію. У негативі згадували тільки про «Народний фронт» (майже 70% інформації було у цій тональності).

Чимало інтернте-площі «зайняв» Порошенко у якості Президента. Про його діяльність йшлося у нейтральній тональності.

Сайт « Мукачево.нет» найбільше інформації подав про Порошенка як Президета, переважно у нейтральній, рідше у позитивній тональності. Політичним партіям надано зовсім незначні об’єми інформації, виключно як повідомлення Опори, чи то інформація про списки політсил і хто від них йде по області.

Сайт «Заголовок» цього тижня подав різнопланову інформацію. Писали і про «Народний фронт» і про «Сильну Україну», Блок Порошенка, Опозиційний блок. Найбільше друкованих знаків припало на «Сильну Україну», найменше – на Опозиційний блок. 90% інформації –у нейтральному ключі. У позитиві в однаковій кількості була інформація про «Сильну Україну» та «Народний фронт». У негативі діяльність політсил та кандидатів не висвітлювалася.

Сайт «Закарпаття.онлайн» подавав найбільше інформації про «Сильну Україну»,  найменше – про Радикальну партію. 95% інформації було подано у нейтральній тональності. У негативі йшлося тільки про «Народний фронт».