Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Закарпатські газети цього тижня продовжили практику політичної джини і розміщували матеріали від таких політ сил як «Сильна Україна», «Народний фронт», «Свобода». Невзичноим стало відсутність на шпальтах публікацій від «Батьківщини». Традиційним було розміщення антиреклами про Блок Порошенка, позитиву про цю політсилу виявилося удвічі менше.
Яскравих прикладів маніпулятивних технологій цього тижня не спостерігалося. Убли, щоправда, винятки. Зокрема, єдиний текст про «Свободу» стосувався начебто і не виборів, а нагальної потреби українського суспільства - люстрації. Але розлогий текст (газета «Новини Закарпаття») про необхідність люстрації підводить до розуміння ( а потім до згадки), що цього вимагає активно тільки Свобода. Інший бік медалі - у негативі було розміщено публікацію про Блок Порошенка (газета «РІО») з посиланням на якесь невідоме інтернет-джерело про «неякісний склад» списків саме цього блоку.
Загалом найбільше плоіщ цього тижня приділили Народному фронту, найменше- Свободі. Найчастіше у позитиві писали про Народний фронт, менше – про Сильну Україну, у негативі- виключно про Блок Порошенка.
Газета «РІО». Найбільше площі у газеті присвячено Блоку Порошенку, але здебільшого у негативі, найменше –Сильній Україні. У негативі йдеться тільки про Блок Порошенка, хоче кількома рядками про політ силу згадується і у позитиві.
Газета «Новини Закарпаття». Газета писали найбільше площі в однаковій мірі віддала Свободі та Народному фронту, найменше – Блоку Порошенка. Про всі писали у позитивній тональності. Зважаючи на стилістику текстів, вони були заготовані штабами (як місцевими, так і обласними).
Газета «Закарпатська правда». Газета висвітлювала діяльність тільки двох політ сил – Народного фронту та Сильної України, обидвох у позитивній тональності. Тексту про Народний фронт було на 40% більше, ніж по Сильній Україні.