Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Закарпатські інтернет - ЗМІ небагатослівні щодо виборчої агітації: подають або суху статистичну інформацію від ЦВК, або скандали, або інформацію про діяльність тієї чи іншої партії, або замовні статті, що трапляється у порівнянні з друкованими ЗМІ доволі ріко. Цього тижня в області побували представники Самопомочі, Блоку Порошенка, провів прес-конференцію керівник обласної організації «Сильна Україна». Відтак публікації з’явилися саме про ці політичні сили, хоч а і в невеликих обсягах. Також подавалася інформація від ОПОРИ, яка зафіксувала порушення виборчого законодавства у розділі друкованої агітпродукції (відсутність вихідних даних) у кількох політпартій.
80% інформації в інтернеті цього тижня подавалося у нейтральній тональності, мінімальною була негативна інформація. Найбільшою площею інформація стосувалася «Свободи» (офіційна інформація про кандидатів-мажоритарників від свободи на Закарпатті), найменше писали про «Батьківщину». Майже в одноковому обсязі подавалася інформація про Сильну Україну (результати прес-конференції місцевого лідера) та Блок Порошенка (приїзд агітаторів зі столиці), менше йшлося про Самопоміч. Наприкінці тижня від Блоку Порошенка до Ужгорода приїхали: І.Луценко, О.Мамчур, від Самопомочі із громадою зустрілися О.Сироїд та П.Кишкар. У негативі майже в однаковому обсязі йшлося про Блок Порошенка, Народний фронт та Яценюка як прем’єра.
Досить багато інформації в інтернеті було про П.Порошенка як Президента, подавался важлива для громадськості інформація про підписання тих чи інших законів, розпоряджень, призначень тощо. Крім текстової інформації розміщувалися і відео файли, фото.
Стосовно мажоритарників, то щодня в інтернет-просторів (на сайтах, які моніторяться) виринав з коментарями мажоритарник Віктор Балога. Оскільки наближені до кандидата сайти (Мукачево.нет та Закарпаття онлайн) постійно його цитували. Саме через коментарів Балоги з’являлася інформація про діяльність Народного фронту чи А.Яценюка у негативному, дуже рідко у нейтральному забарвленні. Про інших мажоритарників йшлося вряди годи, зокрема про Роберта Горвата чи Василя Ковача.
Сайт « Мукачево.нет» найбільше інформації подав про Порошенка як Президента ( у позитивній тональності) та Блок Порошенка (нейтрально). Крім того видання писало про «Народний фронт» та А.Яценюка виключно у негативній тональності.
Сайт «Заголовок» подавав інформацію найбільше різноманітної виборчої інформації серед сайтів, які моніторяться. Зокрема писали про Сильну Україну, Самопоміч, Свободу, Блок Порошенка, Батьківщину. Найбільше друкованих знаків припало на самопоміч, найменше - на Батьківщину. Вся інформація була нейтральної тональності, виключення - кілька рядків про блок Порошенка у негативній тональності (дані ОПОРИ про порушення).
Сайт «Закарпаття.онлайн» подавав інформацію про Порошенка у якості президента Сильну Україну, кілька рядків про Блок Порошенка, Радикальну партію та Яценюка. Найбільше згадок дісталося Сильній Україні, найменше - Радикальній партії (у негативі). Про решту писали 90% нейтрально . 10% - позитивно (Порошенко як Президент).