Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Львівська преса висвітлювала вибори відносно пасивно. Частка інформації, що стосується виборчого процесу в загальному обсязі новин була на рівні 15%. Зростання кількості інформації про вибори загалом та суб’єктів виборчого процесу, зокрема, спостерігається з 15 вересня, коли з’явилися повідомлення про списки партій та було опублікувано перші пятірки політичних партій, які висуватимуть своїх кандидатів (опубліковано списки Самопоміч-Воля, Громадянська позиція-Демальянс, Радикальна партія, Народний фронт, Блоку Петра Порошенка).
Львівська преса переважно висвітлювала дії та заяви політиків, але не надавала аналітичних матеріалів. Основну частку матеріалів, що стосувалися виборів, становили новини про реєстрацію чи відмову в реєстрації кандидатів у ЦВК, початок виборчої кампанії та політичної реклами, інформація про кандидатів-мажоритарників та виборчі списки політичних партій.
Найактивніше у газетах були представлені Петро Порошенко, Арсеній Яценюк та Юлія Тимошенко. Натомість про інших політичних гравців виборці отримали мінімум інформації, оскільки вони згадувалися лише у публікації виборчих списків партій чи підтримки певного кандидата політичною партією.
Переважна тональність інформації – нейтральна.
Новин про політичні партії, на перших шпальтах львівських газет не було. В другій половині місяця, конкретно політичним партіям приділявся менший відсоток уваги, ніж кандидатам-мажоритарникам, які представляють дану партію.