Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
На відміну від попередніх періодів, цього тижня закарпатські газети на 90% подавали інформацію про партії виключно у позитиві. Решта 10% висвітлювалися у нейтральній тональності. Не було «чорного піару», піарники зосередилися на позитивному іміджі політсил і не витрачали гроші на негатив щодо своїх конкурентів. Фігурували у пресі «Сильна Україна», «Батьківщина», «Народний фронт», Радикальна партія та Блок Порошенка.
Яскравих прикладів маніпулятивних технологій цього тижня не спостерігалося. Хіба відзначився О.Ляшко. стаття про гірку долю пенсіонерів та Пенсійного фонду завершувалась абзацом, що саме Радикальна партія все змінить. Цього тижня достатньо активізувалися мажоритарними, у кожній газеті висвітлювалася діяльність різних мажоритарників.
Загалом найбільше площі цього тижня приділили Блоку Порошенка (удвічі більше, ніж СУ та Народному фронту, найменше- Радикальній партії.
Газета «РІО». Найбільше площі серед інших видань надала для виборчої джинси (жодних позначок «політична реклама» у газеті немає). Тут фігурує теж один з мажоритарників- С.Ратушняк та кілька партій: Сильна Україна, Блок Порошенка, Народний фронт, Батьківщина та Радикальна партія. Найбільше площі зайняв цього разу «Народний фронт», найменше (удесятеро від Народного фронту) – Радикальна партія. Вся інформація подавалася у позитивній тональності, кілька нейтральних рядків стосувалося Блоку Порошенка. У текстах від Батьківщини - відвідини Ю. Тимошенко кількох областей та «всеохопну» її підтримку. Шпальта Народного Фронту поделіна навпіл: 50% на інформацію про представника Закарпаття у списках партії, 50% - про А.Яценюка в якості прем’єра. Зманіпулював у текстах цього разу О.Ляшко. У розлогому тексті йдеться про пенсіонерів і останнім абзацом - що пропонує змінити у цій системі партія О.Ляшка. Крім того стаття підписана радником з економічних питань О.Ляшка.
Газета «Новини Закарпаття». Розмістила три публікації про діяльність політичних партій та окремо про прем’єр-міністра А.Яценюка (без згадок про народний фронт). Все у позитивній тональності. Найбільше площі припало на А.Яценюка, найменше – на Бло Порошенка. «Сильна Україна» - зайняла другу сходинку за площею. Зате у виданні цілий розворот зайняла інформація про мажоритарника по округу № 68 В.Щадея.
Газета «Закарпатська правда». Газета інформує тільки про Блок Порошенка, стаття аналогічна до розміщеної у «Новинах Закарпаття», подана у позитивній тональності. Також Блок Порошенка згадується у нейтральній тональності у контексті конфліктної ситуації з родиною Балог, від яких політсила відмовилася на виборах. Також увагу видання привернули мажоритарними. Більше шпальти надано екс-голові обласної організації ПР О.Ледиді, удвічі менше – О.Довгошу.