Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Одеські інтернет сайти висвітлювали вибори достатньо активно. Частка виборчого контенту була на рівні 40%. Найбільше матеріалів було в позитивній тональності.
Достатня збалансованість дає змогу зробити висновок про відносно рівний доступ до інтернет-медіа, однак публікація тих чи інших матеріалів залежить від редакційної політики та власників сайтів.
Посадові особи були представлені тільки як виконавці своїх посадових обов’язків.
Найбільше матеріалу було у «Сильної України», «Опозиційного блоку», «Блоку Петра Порошенко».
Натомість виборці отримали мінімум інформації про «Громадянську позицію», «Самопоміч», «Народний фронт».
Про інших суб’єктів не було згадувань.
Найбільше симпатії отримали «Сильна Україна», «Опозиційний блок». А от «Блок Петра Порошенко» переважно критикували. Нейтральні матеріали були у «Самопомочі», «Народного фронту».
«Опозиційний блок» був представлений переважно в контексті протестанского мітингу під стінами облдержадміністрації, ними ж і організованого.