Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Головними темами цього періоду у закарпатських газетах стали початок виборчої кампанії та представлення списків основних гравців виборчої кампанії. Подавалась також інформація про перші соцопитування в окремому округу (№68 з центром в Ужгороді). Деякі газети «пройшлися» по мажоритарниках, як у негативі, так і у позитиві.
Найбільше у позитивній тональності подавалась інформація про ПР. Можна зазначити також про різножанровість подачі журналістських матеріалів про ПР, це і інтерв’ю, і статті, і замітки, репортажі. Найменше площі у позитивній тональності у пресі було подано про УДАР. Партія регіонів лідирує також по об’ємах інформації, поданої у негативній тональності. Найрідше негативно друковані ЗМІ писали про УДАР. ПР фігурує у пресі також найчастіше у нейтральній тональності. На рівні з нею у нейтральній тональності подається інформація і про Об’єднану опозицію.
Найбільш різносторонньо свою площу для партій представила газета «РІО», тут виходили цілими шпальтами чи половиною шпальт матеріали про ПР, УДАР, Об’єднану опозицію, «Україна-Вперед». Не було хіба що КПУ та «Свободи». Мінімально про виборчу ситуацію писала газета «Новини Закарпаття». Проте тут було подано чимало офіційної інформації від ЦВК. Газета «Закарпатська правда» писала майже виключно про ПР, згадувалися й інші партії у контексті соцопитувань. Газета «Старий замок Паланок» подавала інформацію про старт виборчої кампанії і партії, які оголосили про свою участь, негативно відгукувалося про уряд та об’ємно інформувала про ЄЦ.
Газета «РІО» одну сторінку у номері присвячує позитивним матеріалам про діяльність уряду і відповідно ПР. При цьому часто у частині шпальти йдеться про проблему, інший матеріал засвідчує, як вміло з проблемою справляються урядовці (пряма мова Азаров, Тігіпко тощо). Наприклад, про занепад села і одразу про те, як село витягують з кризи. Про безробіття молодих і одразу - про програми з працевлаштуванням і т.д.
Газета «Новини Закарпаття». Коротко подавала інформацію виключно про представлені на старті виборчої кампанії партії та їх списки. У нейтральній тональності. Також виборчому контексті газета представила одну статтю про успіхи уряду та курс євроінтеграцію. Матеріал подано у позитивній тональності.
Газета «Закарпатська правда» висвітлювала тільки ПР, 70% -80% текстів про яку у позитивній тональності. Решта –у нейтральній.
Газета «Старий замок Паланок» висвітлювала діяльність ПР як у негативі, так і у позитиві. В одному з номерів газета найбільше площі у позитиві присвятила кандидатам від ЄЦ. У негативі ПР, нейтрально висвітлювалась тільки Об’єднана опозиція.
Матеріалів про само висуванців не було. Крім В.Смоланки, який проте пов'язаний з ЄЦ. В одних виданнях про нього писали у позитиві, в інших - у негативі. Коротко також згадувався П.Чучка(самовисуванець).