Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Одеське телебачення висвітлювало достатньо пасивно вибори за даний період. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин склала близько 15% (1-2 сюжети на протязі тижня і 1 сюжет в підсумковому випуску новин). Найбільше інформації було в позитивній тональності, а найменше — в нейтральній.
Також можна зробити висновок, що виборці не можуть отримати об’єктивну інформацію для прийняття рішення, через те що ЗМІ висвітлюють в основному діяльність посадових осіб та мажоритарників. «7 канал» заявив про відсутність в своєму ефірі політичної реклами та агітаційної інформації, запрошуючи замість цього кандидатів на теле-дебати.
Посадові особи — Президент та Прем’єр-міністр України з міністрами — були представлені як виконавці своїх посадових обов’язків.
Найактивніше на каналі висвітлювалась діяльність мажоритарників-самовисуванців, менше інформації було про "Опозиційни блок", "Батьківщину".
Найбільше позитивної тональності отримали посадовці. Критикували переважно "Опозиційний блок" та діяльність мажоритарників-самовисуванців
В перших сюжетах найчастіше були представлені посадовці (Президент України, Прем’єр-міністр та міністри).
Найбільше симпатій, тобто позитивної тональності, отримали Петро Порошенко як Президент. А "Опозиційний блок" переважно критикували (знову ж таки, завдяки двом візитам Н. Шуфрича та послідуючим за другим візитом мітингу прихильників "Опозиційного блоку").