Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Впродовж даного періоду львівські новинні програми Львівської державної телерадіокомпанії (ЛТБ) та Західної інформаційної корпорації (ZIK) найбільшу кількість ефіру присвятили місцевим «господарським» проблемам регіону, а інформація про вибори була загального характеру і стосувалась в основному повідомлень з Центральної виборчої комісії.
Слід зазначити, що з метою висвітлення перипетій виборчої кампанії в області канали створили окремі телевізійні проекти у форматах аналітичних програм, телевізійних шоу, тощо.
Найбільшу увагу в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії приділено Партії регіонів. Сюжети у переважній більшості про соціальні ініціативи уряду та їх реалізація в регіоні обласною адміністрацією. Також, була низка сюжетів про активну участь керівництва Львівської облдержадміністрації у різних сферах життя області. Наприклад, сюжет про «привітання підрозділу десантних військ», участь в якому взяли губернатор області Михайло Костюк та Олег Баран (депутат обласної ради від Партії регіонів, підприємець, ТзОВ «Родинна ковбаска»), про фестиваль «Бойківські фестини», участь в якому також взяв губернатор Михайло Костюк, кандидат в народні депутати Ігор Пукшин (підтримка В. Балоги), урочистості з приводу річниці від Дня народження А. Шептицького, призначення керівника Львівської картинної галереї і т.д. Інші суб’єкти виборчого процесу практично не представлені, що дає підстави зробити висновок про тенденційність у висвітленні суспільно-політичних подій в регіоні.
Найбільшу увагу телекомпанія ZIK приділила висвітленню діяльності партії «Удар». Повідомлення здебільшого нейтрального або позитивного характеру. Зовсім не представлені у новинних стрічках каналу КПУ та «Україна вперед». Основні інформаційні приводи протягом звітованого періоду: новини ЦВК, дискусії навколо мовного закону, суди над Тимошенко та Луценко, заяви політичних партій (наприклад, Об’єднана Опозиція про імпічмент Президенту, тощо). Сюжети переважно стримані, проте із маніпулятивними назвами чи коментарями.