Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
ЗАГАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ
Цього тижня передвиборчої реклами було значно менше, аніж на минулих тижнях. Здебільшого матеріали стосувались або особисто участі кандидатів, або підприємств, з якими вони взаємопов’язані. Сюжети з елементами реклами не маркувались, йшли в ефір, як звичайні.
Більшість матеріалів спрямовані на діяльність депутатів та кандидатів у депутати від ПР. Матеріали носять позитивний та нейтральний характери.
Коментар максимальних та мінімальних показників тональності
Минулого тижня максимальні показники тональності – позитивної та нейтральної мала Партія регіонів. Загалом, 100 % матеріалів з елементами реклами були присвячені владі та ПР.
Пріоритетність представлення
Цього тижня абсолютна пріоритетність як у авторських, так і замовних матеріалах належала Партії регіонів. Більшість матеріалів було позитивного характеру (про відкриття дитсадків, подарунки підручників школам, обладнання для лікарні, нейтрального характеру були новини про діяльність обласної та міської влади.
Головні теми тижня
ГОЛОВНИМИ СПІКЕРАМИ, ЩО ОЗВУЧУВАЛИ ПОЗИЦІЮ ПАРТІЇ, НА ТРЬОХ КАНАЛАХ ЦЬОГО ТИЖНЯ СТАЛИ:
ПР: мер міста О.Сін, голова ЗОДА О. Пеклушенко, заступник голови ЗОДА І.Шишка, депутат міськради В. Велікій, мер м. Бердянськ В.Баранов, кандидат в народні депутати В. Богуслаєв.
Медіаефекти
- однобокість висвітлення
- надузагальнення
- метафоризація
- схвалення
- перебільшення
- необ’єктивність