укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільського Інтернет 08-14 жовтня 2012 року


З 08.10.2012 по 14.10.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

 

Загальні тенденції

Протягом звітного періоду тернопільські Інтернет-видання була інформація усі політичні сили, що підлягають моніторингу. КПУ та «Україна-вперед!» згадувалися вчетверо рідше, ніж Партія регіонів, включаючи місцеву владу, і втричі менше, ніж Об’єднана опозиція. Інтернет-видання висвітлювали застосування адмінресурсу під час виборчого процесу. Лідирує – Партія регіонів. Про ВО Свобода, УДАР, само висуванців  згадувалось у різних тональностях. Жодного позитивного матеріалу про Об»єднану опозицію – здебільшого нейтрально та негативно, про КПУ та «Україна-вперед!» - лише нейтрально.

Політичний контент становить 35%.

Коментар максимальних та мінімальних показників тональності.

Інтернет-видання Погляд

Найбільше нейтральних показників отримали Об`єднана опозиція 

Найбільше негативних у ВО Свобода, УДАР та самовисуванців (по два)

Найбільше позитивних у УДАР та ВО Свобода

Інтернет-видання Погляд протягом тижня політичний контент вирізнявся своєю нейтральністю. Найбільше 12  разів згадували владу і (ПР) у нейтральній та 1 раз негативній тональностях. 9 згадувань про Об`єднану опозицію -  нейтрально. 8 згадувань про УДАР -  6 нейтрально та 2 позитивно. 8 разів згадувалось про ВО Свобода -  1 позитивно, 5 нейтрально, 2 негативно. 7 публікацій про самовисуванців  2 негативно, 5 нейтрально. КПУ двічі  та «Україна вперед!» тричі згадувались нейтрально. Розміщено соціологічні дослідження.  

Інтернет-видання «За Збручем» приділило увагу чотирьом політичним силам, окрім КПУ та «Україна-Вперед!». Найбільше публікацій у різних тональностях – про партію УДАР, більше у позитивній (3), негативній та нейтральній (по два). Свобода подана у позитивній та нейтральній тональностях, Партія регіонів – більше у негативній та позитивній, Об»єднана опозиція – втичі більше у нейтральній, ніж у негативній (3 до 1). Самовисуванці представлені у різних тональностях, більше у позитивній.

Пріоритетність представлення (хто у перших сюжетах та на перших шпальтах - без цифр)

На "головній" або в "топ-стрічці" досліджувані інтернет-ресурси найчастіше розміщують платні матеріали, які позначаються як реклама.

Теми (без цифр)

Тест-драйв від молоді кандидатам

Соціологічні дослідження

Порушення виборчого законодавства

Ініціативи кандидатів та партій

Бачення майбутньої діяльності парламенту

Спікери (без цифр)

Кандидати від партій

Самовисуванці

Опис маніпуляцій та медіа ефектів

Підтримка кандидатів відомими особистостями, негативні заголовки при позитивному чи нейтральному матеріалі