Асоціація «Спільний простір» / Комітет «Рівність можливостей» реалізують синерговані проекти із медіа-моніторингу, просвіти виборців, підвищення стандартів і якості комунікації для розвитку демократії та зміцнення інформаційного суспільства в Україні за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (NED) та посольства США
Кандидати стали активно зніматися на користь інших кандидатів. Це стало однією з тем, які висвітлювалися у пресі. Зняття кандидата В.Смоланки по округу №68 на користь П.Чучки було подано у всіх виданнях, проте, якщо у двох «Старий замок-Паланок» та «Новини Закарпаття» з позитивним підтекстом», то у інших двох виданнях – з негативним. Крім того йшлося про сесію Ужгородської міськради, в т.ч. і звільнення секретаря міськради, а також про вибух у квартирі головного лісівника області. Кожна з газет традиційно хвалила наближених засновників/спонсорів. У «Старому-замку Паланок» шпальти були присвячені Балогам та кандидатам, ним підтримуваним, газета «Закарпатська правда» активно подавала інформацію про досягнення обласної влади та розлогі інтерв’ю з кандидатами від ПР, короткі замітки про їхню діяльність. Подібні публікації прослідковувалися і у газеті «Новини Закарпаття». Видання «РІО» публікувало крім того столичну джинсу, а також висвітлювало стосунки кандидатів С.Ратушняка з В.Балогою. Окрасою цього тижня в газеті «РІО» стала чергова замовна стаття проти УДАРу. Тема – Клички з єврейської сім’ї, а їх дідо працював в НКВС. Ніби відсутність негативу у публікації загалом «кидає тінь» на Кличків в очах пересічного українського виборця
Окремих спікерів цього тижня виділити не можна. Хіба місцевого рівня: у частині газет публікувалося інтерв’ю голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди.
Щодо маніпуляцій, то вони чітко прослідковуються у газеті «РІО» у публікації стосовно походження Кличків.
Найбільше площі у позитивній тональності зайняли статті про ПР, найменше – про партію «Україна-Вперед!». Відсутньою у позитивній тональності була інформацію про Опозицію.
У негативній тональності преса найбільше подавала інформації про УДА, найменше – про Батьківщину. У негативі інформація була відсутня про КПУ та «Україна-Вперед!». У нейтральній тональності найбільше площі було виділено для УДАРу, ще в цьому ключі подавалася інформація про ПР. Про решту партій не йшлося у нейтральній тональності.
Газета «Старий замок Паланок» не висвітлювала діяльність партій, які обрані для моніторингу. Видання приділило увагу виключно кандидатам від ЄЦ. Йшлося також про місцеву владу у негативі.
Газета «РІО» цього тижня відзначилася «чорнухою» на адресу ЄЦ, тут також дві шпальти присвятили кандидату С.Ратушняку. Зафіксовано «джинсу» проти УДАРу (писалось вище), рекламна стаття без відповідної позначки про партію «Україна-Вперед!», а також позитивна стаття про нові робочі місця завдяки уряду. Найбільше в газеті позитиву про ПР, негативу - про УДАР, у нейтральній тональності не йдеться про жодну з партій.
Газета «Новини Закарпаття». Найбільше площі у позитивній тональності надано для ПР та УДАРу майже в однаковій кількості. УДАР фігурує найбільше і у нейтральній тональності (програма партії). У негативі не йшлося про нікого.
Газета «Закарпатська правда» висвітлювала традиційно тільки ПР у позитивній тональності. А також дії обласної влади у тих же тональностях.