
#PIC1
Напад на знану українську журналістку Тетяну Чорновол після того, як 24-го грудня Тетяна їздила знімати будинки міністра внутрішніх справ Захарченка та генпрокурора Віктора Пшонки обурили місцевих представників ЗМІ.
Постріли в члена ГО "Дорожній контроль" Володимира Моралова , побиття харківського активіста Євромайдану Дмитра Пилипця, смерть через побиття Павла Мазуренка – свідчать, що країна поринула у кримінальний хаос, з яким нічого вдіяти не може правоохоронна система. Натомість проти активістів Майдану компетентні органи порушують кримінальні справи…
Волинські журналісти та активісти вимагали у правоохоронців виконувати свої обов’язки чесно, добросовісно, справедливо і вчасно.
Під час пікетування правоохоронцям було передано звернення, в якому йшлося про наступні вимоги мітингуючих:
- Зупинити політичні переслідування й звинувачення активістів Євромайдану, як України, так і Луцька зокрема, шляхом не відкриття майбутніх і закриття нинішніх безпідставних кримінальних справ.
- Не перешкоджати активістам Євромайдану висловлювати свою громадянську позицію, гарантовану ст. 34 Конституції України: «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».
- Притягнення до відповідальності усіх працівників правоохоронних органів України і Волині зокрема, причетних до неправомірних дій або бездіяльності щодо ситуацій побиття, не забезпечення захисту активістів Євромайдану та журналістів України.
- ВІДСТАВКИ МІНІСТРА МВС ВІТАЛІЯ ЗАХАРЧЕНКА.
У країнах західної демократії саме існування Майдану автоматично означало б відставку профільного міністра, але Українському владному істеблішменту мільйону мітингуючих – замало, треба, очевидно чекати, коли вийде мільйонів вісім – десять…